Ako si vybrať ten správny projekt rodinného domu?

Ako si vybrať ten správny projekt rodinného domu?
Toto je asi najčastejšia otázka od Vás ako našich budúcich zákazníkov a radi Vám s týmto rozhodovaním pomôžeme a dáme užitočné rady a typy.

Náš katalóg projektov rodinných domov je obsiahly avšak zamerať by ste sa mali na tri základné faktory ktoré ovplyvňujú Váš výber. A to menovite sú:

  • 1.Dispozícia domu – počet izieb, či máte záujem o garáž vo vašom rodinnom dome, prípadne, aké sú Vaše priority a požiadavky či potrebujete hosťovskú miestnosť, pracovňu atď…
  • 2.Veľkosť, tvar (či to bude klasický štvorec, alebo obdĺžnik, pôdorys typu L, alebo U) a umiestnenie na pozemku
  • 3.Cena realizácie Vášho nového rodinného domu

V našej spoločnosti preferujeme ideu jedinečnosti každého projektu, preto vypracovávame projekty Vašich rodinných domov na mieru podľa Vašich požiadaviek, možností parcely a ďalších špecifických požiadaviek. Rozumieme, že každý projekt a taktiež parcela/pozemok, kde bude dom stáť si vyžaduje osobité a jedinečné riešenie či už len v orientácií na svetové strany atď.. a nielen ponúknuté katalógové projekty. Samozrejme pokiaľ máte záujem a vybrali ste si z nášho katalógu projektov radi vyhovieme aj tejto požiadavke. Je pre nás veľmi dôležité, aby bol výsledný projekt podľa priania zákazníka a bol vypracovaný na mieru. Predsa každý z nás sme iní a máme iné špecifické požiadavky, iné potreby.

Dispozícia Vášho rodinného domu

Zamyslite sa, aké sú Vaše potreby. Či snívate o otvorených veľkých priestoroch, alebo konzervatívnejšiu uzavretú dispozíciu miestností. V našej ponuke nájdete obe varianty pre Vašu lepšiu orientáciu a inšpiráciu.
Viete koľko izieb využijete? Zväčša to závisí od počtu osôb ktoré budú nový rodinný dom obývať. Každé dieťa má zväčša svoju vlastnú detskú izbu taktiež rodičia svoje miesto pokoja – spálňu. Obyvatelia rodinného domu sa schádzajú s spoločných miestnostiach kde trávia väčšinu času ako v kuchyni a obývacej miestnosti.
Pokiaľ Vás často navštevujú Vaši blízki je dobré rozmýšľať o dvoch kúpelňách, druhom WC ktoré sa stáva štandardom takmer pri každom projekte a izbe pre hostí.
Pracujete z domova? Určite vo Vašom rodinnom dome uvítate pracovňu, alebo ateliér.

Ukážky našich projektov

Bungalov Kristína a Veronika

bungalov_text

Bungalov Cecília

cecilia_text

Copyright © MIPAV s.r.o.