Projekt Chrabrany

Rezidenčná štvrť Chrabrany sa nachádza v tichom, ekologicky čistom prostredí obci Chrabrany, v blízkosti rieky Nitra na rovinatom časti údolia Hornej Nitry s prekrásnym výhľadom na okolité vrchy a lesy. Južná orientácia pozemkov zabezpečí dokonalý komfort a dostatok slnečného žiarenia počas celého roka. V blízkosti sa nenachádza žiadna výstavba bytových domov čím sa podstatne zvýši komfort obyvateľov.
 

Vybavenosť územia

V blízkosti rezidenčného územia sa nachádzajú všetky objekty občianskej vybavenosti a to konkrétne:
Predajne potravinárskeho tovaru, predajňa autosúčiastok, drogéria, pošta, obecný úrad a mnohé ďalšie. Obec má dostatočnú vybavenosť, aby pokryla nároky klientov.
Školské a predškolské zariadenia môžu navštevovať deti obyvateľov lokality priamo v obci Chrabrany. V obci sa nachádza základná škola a aj materská škola so svojimi športoviskami. Čo sa týka športového vyžitia v obci sa samozrejme nachádza aj futbalové ihrisko.

Zhora_web

pozemnky_plan

Dostupnosť

Obec Chrabrany má vynikajúcu polohu keďže sa nachádza medzi mestami Topoľčany a Nitra. Nachádza sa blízko hlavného ťahu cesty 1. triedy č. 64 ktorá spája mesto Topoľčany, ktoré je vzdialené od obce Chrabrany 6 km (cca 6 minút cesty autom) a mesto Nitru, ktorá je vzdialená 30 km (cca 25 minút cesty autom).
Taktiež sa v obci nachádza aj vlaková stanica, ktorá zvyšuje komfort dostupnosti pre obyvateľov obce.

 

Embedmap.net
 

Detail Ulice

Juh_vyššie_2_web

Sever_nižšie_web

Sever_nižšie_2_web

Sever_vyššie_web

Juh_vyššie_web

Juh_nižšie_2_web

Juh_nižšie_web

Sever_vyššie_2_web
 

Detské Ihrisko

Ihrisko_2_web

Ihrisko_web

Button-1

Button-2

Copyright © MIPAV s.r.o.