Vzorový Rodinný Dom 2

Rozhodli ste sa pre bungalov, ale stále si nie ste istý svojím výberom? Nemáte predstavu o montovanom dome a neviete si predstaviť reálne ako dom vypadá? Z tohto dôvodu sme sa rozhodli pripraviť druhý vzorový dom, v ktorom Vás radi osobne privítame a ukážeme Vám, že aj v montovanom dome sa človek môže cítiť príjemne.

Náš vzorový dom sa volá Michaela a nachádza sa na východnom Slovensku pri Kežmarku. Konkrétne v obci Malý Slavkov, časť Kráľovské údolie.

GPS súradnice: 49.1395 20.3857
 

Objednajte si prehliadku

Každý pondelok sme tu pre Vás a veľmi radi Vám osobne predstavíme našu prácu – výstavbu montovaných nízkoenergetických domov. Stačí ak si dopredu objednáte obhliadku na telefónom čísle icon_phone 0905 260 938 alebo prostredníctvom kontaktného formuláru.
 

Ako sa dostať k vzorovému domu 2

adding a google map to website
 

Popis bungalovu

 
Bungalov Michaela je určený pre milovníkov nekomplikovaných tvarov. Izby sú dispozične umiestnené v tichej časti domu, čím zabezpečuje súkromie bývajúcich.
Bungalov ponúka osvetlenú obytnú časť a to obývaciu izbu, s ktorej vedieť východ na priestrannú terasu. Terasa slúži nielen na oddych, ale aj svojím čiastočne prekrytím bráni vstupu tepla a slnka do domu.
Vstup do domu predstavuje pompéznosť, čím nás chráni pred dažďom alebo vetrom.

 

Predná časť – Vzorový Rodinný Dom 2

 
Od predu

Od predu 2
 

Zadná časť – Vzorový Rodinný Dom 2

 
Na terasu

Na terasu 2

Od záhrady

 

Pôdorys – Vzorový Rodinný Dom 2

 
Pôdorys Malý Slavkov s vodotlačou. FINAL

Copyright © MIPAV s.r.o.