Bývať v rodinnom dome, je sen každého z nás, bude nám cťou Vám tento sen zrealizovať.

Montované domy

Mipav s.r.o. - Postavíme Vám dom Vašich snov

Výstavba montovaného domu sa realizuje priamo na mieste výstavby ukotvením na základovú dosku. Všetky nosné aj priečkové steny sa zhotovujú ako stĺpiková konštrukcia z KVH hranolov (je to z viacerých dosiek lepené drevo) a vďaka tomu sa zabraňuje prípadnému pohybu (sadanie, vyhnutie..) stavby. Táto technika vám zaručuje stabilitu domu. Tiež vďaka tomuto systému sú počas realizácie možné úpravy tak exteriéru ako aj interiéru. napr.: posunutie dvier, zväčšenie okien…

Skladba stien je na princípe drevostavieb (drevená konštrukcia s vnútornými a vonkajšími izoláciami). Tu si môžete pozrieť aj rezy stien. Domy sú na pohľad rovnaké ako murované. Výhoda týchto domov je, dĺžka výstavby (zhruba 3,5 mesiaca dom na kľúč), ekonomickejšie prevádzkové náklady na vykurovanie.

Tieto stavby realizujeme v štandarde ako nízkoenergetické domy.

Rodinné domy

Chcete rodinný dom, rýchlo a jednoducho? Pozrite si naše katalógové riešenia.

Práve realizujeme

Naša firma neustále realizuje nové projekty. Pozrite si na čom pracujeme práve teraz.

Zrealizované projekty

Pozrite si bohatú zbierku realizuácií z dielne Mipav s.r.o. Ak hľadáte inšpiráciu pre návrh Vášho domu, tu ste na správnom mieste.

Vzorové domy

Pre zvýšenie kvality našich služieb a pre dokonalé pohodlie našich klientov sme postavili 3 vzorové domy do ktorých sa môžete kedykoľvek objedať na obhliadku.

Ukážky vzorových domov

Firma s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami

Od prvého kontaktu cez projekt až po realizáciu individuálnym prístupom komunikujeme so zákazníkom a snažíme sa splniť jeho sen o bývaní.

0%
Spokojnosť je naším poslaním

Postavili mi krásny domček. Určite odporúčam práve túto firmu pri rozhodovaní s kým spolupracovať. Vytvorili mi nový domov a splnili všetko do posledného. Ďakujem!

Miruška Mirka

Obrovské ďakujem firme Mipav vďaka ktorej máme náš krásny domček, za celkový prístup, bezproblémovú komunikáciu zo strany pánov Mačieka, Mankovica a všetkých pánov majstrov, ktorí sa podieľali na stavbe domu. Firmu Mipav sme si vybrali náhodne bez akýchkoľvek doporučení a neoľutovali sme to ani raz počas stavby, takže za nás môžem firmu Mipav jedine odporučiť. Ešte raz jedno veľké Ďakujem.

Zuzana Brnova

My bývame už 2 roky v domčeku od firmy Mipav a úplne sa stotožňujem so všetkými superlatívmi a chválami, ktoré sú uvedené v predchádzajúcich komentároch. Pan Miček bol a vždy je ochotný poradiť, pomôcť, vysvetliť. Boli sme veľmi spokojní, firmu Mipav odporúčame ďalej a želáme ešte veľa zákazníkov.

Sylvia Petrová

Napíšte nám

Bývať v rodinnom dome je sen každého z nás, bude nám cťou Vám tento sen zrealizovať