B├Żva┼ą v rodinnom dome, je sen ka┼żd├ęho z n├ís, bude n├ím c┼ąou V├ím tento sen zrealizova┼ą.

Montovan├ę domy

Mipav s.r.o. - Postav├şme V├ím dom Va┼íich snov

V┼íetky na┼íe domy s├║ bez├║dr┼żbov├ę a v n├şzkoenergetickom ┼ítandarde - staviame rodinn├ę domy va┼íich snov.

V├Żstavba montovan├ęho domu sa realizuje priamo na mieste v├Żstavby ukotven├şm na z├íkladov├║ dosku. V┼íetky nosn├ę aj prie─Źkov├ę steny sa zhotovuj├║, ako st─║pikov├í kon┼ítrukcia z KVH hranolov (je to z viacer├Żch dosiek lepen├ę drevo), v─Ćaka ─Źomu sa zabra┼łuje pr├şpadn├ęmu pohybu (sadanie, vyhnutie) stavby. T├íto technika v├ím zaru─Źuje stabilitu domu. Tie┼ż v─Ćaka tomuto syst├ęmu s├║ po─Źas realiz├ície mo┼żn├ę ├║pravy tak exteri├ęru, ako aj interi├ęru, napr├şklad: posunutie dver├ş, zv├Ą─Ź┼íenie okien.

Montovan├ę domy Mipav s.r.o. ÔÇô Sme rodinn├í firma, ktor├í sa ┼ípecializuje na v├Żstavbu rodinn├Żch domov, rekrea─Źn├Żch ch├ít a tie┼ż polyfunk─Źn├Żch objektov od f├ízy ÔÇ×chaty na k─ż├║─ŹÔÇť a┼ż po dokon─Źenie po celom Slovensku a na Morave. Na┼ía spolo─Źnos┼ą m├í dlhoro─Źn├ę sk├║senosti s realiz├íciou r├┤znych typov dreven├Żch stavieb, ako s├║ rekrea─Źn├ę chaty, rodinn├ę domy a multifunk─Źn├ę objekty. Na┼íe montovan├ę chaty s├║ bez├║dr┼żbov├ę a ekologick├ę.

Skladba stien je na princ├şpe drevostavieb (dreven├í kon┼ítrukcia s vn├║torn├Żmi a vonkaj┼í├şmi izol├íciami). Tu si m├┤┼żete pozrie┼ą aj rezy stien. Domy s├║ na poh─żad rovnak├ę ako murovan├ę. V├Żhoda t├Żchto domov je d─║┼żka v├Żstavby (zhruba 4 mesiace dom na k─ż├║─Ź) a ekonomickej┼íie prev├ídzkov├ę n├íklady na vykurovanie. Tieto stavby realizujeme v ┼ítandarde ako n├şzkoenergetick├ę domy.

Radi v├ím porad├şme a pom├┤┼żeme vybra┼ą ten spr├ívny projekt, materi├íly a detaily pl├ínovania a realiz├ície v├í┼ího bud├║ceho domova. Na┼í├şm z├ív├Ązkom je zabezpe─Źi┼ą, aby ste po─Źas v├Żstavby va┼íej montovanej chaty boli informovan├ş, porozumeli ka┼żdej f├íze a boli obozn├ímen├ş s cel├Żm procesom. Ver├şme, ┼że otvoren├í komunik├ícia a kvalifikovan├ę poradenstvo s├║ z├íkladom pre ├║spe┼ín├║ a plynul├║ realiz├íciu, a preto je pre n├ís prioritou poskytova┼ą v┼íetku potrebn├║ podporu, poradenstvo a inform├ície o priebehu.

Rodinn├ę domy

Pozrite sa na náš katalóg projektov. Ponúkame úpravy na mieru.

Práve realizujeme

Neust├íle realizujeme nov├ę projekty. Pozrite sa, na ─Źom pr├íve pracujeme.

Zrealizovan├ę projekty

Pozrite si bohat├║ kolekciu realiz├íci├ş z na┼íej dielne Mipav s.r.o.

Vzorov├ę domy

Chceli by ste vedie┼ą, ak├ę to je v dome od n├ís? Nav┼ít├şvte na┼íe domy.

Uk├í┼żky vzorov├Żch domov

Firma s dlhoro─Źnou trad├şciou a sk├║senos┼ąami

Od prv├ęho kontaktu cez projekt a┼ż po realiz├íciu individu├ílnym pr├şstupom komunikujeme so z├íkazn├şkom a sna┼ż├şme sa splni┼ą jeho sen o b├Żvan├ş.

0%
Spokojnos┼ą je na┼í├şm poslan├şm

Postavili mi kr├ísny dom─Źek. Ur─Źite odpor├║─Źam pr├íve t├║to firmu pri rozhodovan├ş s k├Żm spolupracova┼ą. Vytvorili mi nov├Ż domov a splnili v┼íetko do posledn├ęho. ─Äakujem!

Miruška Mirka

Obrovsk├ę ─Ćakujem firme Mipav v─Ćaka ktorej m├íme n├í┼í kr├ísny dom─Źek, za celkov├Ż pr├şstup, bezprobl├ęmov├║ komunik├íciu zo strany p├ínov Ma─Źieka, Mankovica a v┼íetk├Żch p├ínov majstrov, ktor├ş sa podie─żali na stavbe domu. Firmu Mipav sme si vybrali n├íhodne bez ak├Żchko─żvek doporu─Źen├ş a neo─żutovali sme to ani raz po─Źas stavby, tak┼że za n├ís m├┤┼żem firmu Mipav jedine odporu─Źi┼ą. E┼íte raz jedno ve─żk├ę ─Äakujem.

Zuzana Brnova

My b├Żvame u┼ż 2 roky v dom─Źeku od firmy Mipav a ├║plne sa stoto┼ż┼łujem so v┼íetk├Żmi superlat├şvmi a chv├ílami, ktor├ę s├║ uveden├ę v predch├ídzaj├║cich koment├íroch. Pan Mi─Źek bol a v┼żdy je ochotn├Ż poradi┼ą, pom├┤c┼ą, vysvetli┼ą. Boli sme ve─żmi spokojn├ş, firmu Mipav odpor├║─Źame ─Ćalej a ┼żel├íme e┼íte ve─ża z├íkazn├şkov.

Sylvia Petrová

Nap├ş┼íte n├ím

B├Żva┼ą v rodinnom dome je sen ka┼żd├ęho z n├ís, bude n├ím c┼ąou V├ím tento sen zrealizova┼ą. Staviame kvalitn├ę n├şzkoenergetick├ę domy na k─ż├║─Ź.