Bývať v rodinnom dome, je sen každého z nás, bude nám cťou Vám tento sen zrealizovať.

Montované domy

Mipav s.r.o. - Postavíme Vám dom Vašich snov

Výstavba montovaného domu sa realizuje priamo na mieste výstavby ukotvením na základovú dosku. Všetky nosné aj priečkové steny sa zhotovujú ako stĺpiková konštrukcia z KVH hranolov (je to z viacerých dosiek lepené drevo) a vďaka tomu sa zabraňuje prípadnému pohybu (sadanie, vyhnutie..) stavby. Táto technika vám zaručuje stabilitu domu. Tiež vďaka tomuto systému sú počas realizácie možné úpravy tak exteriéru ako aj interiéru. napr.: posunutie dvier, zväčšenie okien…

Skladba stien je na princípe drevostavieb (drevená konštrukcia s vnútornými a vonkajšími izoláciami). Tu si môžete pozrieť aj rezy stien. Domy sú na pohľad rovnaké ako murované. Výhoda týchto domov je, dĺžka výstavby (zhruba 4 mesiace dom na kľúč), ekonomickejšie prevádzkové náklady na vykurovanie.

Tieto stavby realizujeme v štandarde ako nízkoenergetické domy.

Rodinné domy

Chcete rodinný dom rýchlo a jednoducho? Pozrite si naše katalógové riešenia.

Práve realizujeme

Naša firma neustále realizuje nové projekty. Pozrite si na čom pracujeme práve teraz.

Zrealizované projekty

Pozrite si bohatú zbierku realizuácií z dielne Mipav s.r.o. Ak hľadáte inšpiráciu pre návrh Vášho domu, tu ste na správnom mieste.

Vzorové domy

Pre zvýšenie kvality našich služieb a pre dokonalé pohodlie našich klientov sme postavili 3 vzorové domy do ktorých sa môžete kedykoľvek objedať na obhliadku.

Ukážky vzorových domov

Firma s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami

Od prvého kontaktu cez projekt až po realizáciu individuálnym prístupom komunikujeme so zákazníkom a snažíme sa splniť jeho sen o bývaní.

0%
Spokojnosť je naším poslaním

Postavili mi krásny domček. Určite odporúčam práve túto firmu pri rozhodovaní s kým spolupracovať. Vytvorili mi nový domov a splnili všetko do posledného. Ďakujem!

Miruška Mirka

Obrovské ďakujem firme Mipav vďaka ktorej máme náš krásny domček, za celkový prístup, bezproblémovú komunikáciu zo strany pánov Mačieka, Mankovica a všetkých pánov majstrov, ktorí sa podieľali na stavbe domu. Firmu Mipav sme si vybrali náhodne bez akýchkoľvek doporučení a neoľutovali sme to ani raz počas stavby, takže za nás môžem firmu Mipav jedine odporučiť. Ešte raz jedno veľké Ďakujem.

Zuzana Brnova

My bývame už 2 roky v domčeku od firmy Mipav a úplne sa stotožňujem so všetkými superlatívmi a chválami, ktoré sú uvedené v predchádzajúcich komentároch. Pan Miček bol a vždy je ochotný poradiť, pomôcť, vysvetliť. Boli sme veľmi spokojní, firmu Mipav odporúčame ďalej a želáme ešte veľa zákazníkov.

Sylvia Petrová

Napíšte nám

Bývať v rodinnom dome je sen každého z nás, bude nám cťou Vám tento sen zrealizovať