Vzorový dom pri Kežmarku

Rozhodli ste sa pre bungalov, ale stále si nie ste istý svojím výberom? Nemáte predstavu o montovanom dome a neviete si predstaviť reálne ako dom vypadá? Z tohto dôvodu sme sa rozhodli pripraviť druhý vzorový dom, v ktorom Vás radi osobne privítame a ukážeme Vám, že aj v montovanom dome sa človek môže cítiť príjemne.

Náš vzorový dom sa volá Michaela a nachádza sa na východnom Slovensku pri Kežmarku. Konkrétne v obci Malý Slavkov, časť Kráľovské údolie.

Objednajte si prehliadku

Každý pondelok sme tu pre Vás a veľmi radi Vám osobne predstavíme našu prácu – výstavbu montovaných nízkoenergetických domov. Stačí ak si dopredu objednáte obhliadku na telefónom čísle 0905 260 938 alebo prostredníctvom kontaktného formuláru.

Ako sa dostať k vzorovému domu

Popis bungalovu

Bungalov Michaela je určený pre milovníkov nekomplikovaných tvarov. Izby sú dispozične umiestnené v tichej časti domu, čím zabezpečuje súkromie bývajúcich. Bungalov ponúka osvetlenú obytnú časť a to obývaciu izbu, z ktorej vedieť východ na priestrannú terasu. Terasa slúži nielen na oddych, ale aj svojím čiastočným prekrytím bráni vstupu tepla a slnka do domu. Vstup do domu predstavuje pompéznosť, čím nás chráni pred dažďom alebo vetrom.

 

Bývať v rodinnom dome je sen každého z nás, bude nám cťou Vám tento sen zrealizovať.