Vzorový dom pri Kežmarku

Rozhodli ste sa pre bungalov, ale stále si nie ste istý svojím výberom? Nemáte predstavu o montovanom dome a neviete si predstaviť reálne ako dom vypadá? Z tohto dôvodu sme sa rozhodli pripraviť druhý vzorový dom, v ktorom Vás radi osobne privítame a ukážeme Vám, že aj v montovanom dome sa človek môže cítiť príjemne.

Náš vzorový dom sa volá Michaela a nachádza sa na východnom Slovensku pri Kežmarku. Konkrétne v obci Malý Slavkov, časť Kráľovské údolie.

Video Vzorový Dom Malý Slavkov, časť Kráľovské údolie - Mipav s.r.o.

Objednajte si prehliadku

V pracovných dňoch sme tu pre Vás a veľmi radi Vám osobne predstavíme našu prácu – výstavbu montovaných nízkoenergetických domov. Stačí ak si dopredu objednáte obhliadku na telefónom čísle 0905 260 938 alebo prostredníctvom kontaktného formuláru.

Popis bungalovu

Bungalov Michaela je určený pre milovníkov nekomplikovaných tvarov. Izby sú dispozične umiestnené v tichej časti domu, čím zabezpečuje súkromie bývajúcich. Bungalov ponúka osvetlenú obytnú časť a to obývaciu izbu, z ktorej vedieť východ na priestrannú terasu. Terasa slúži nielen na oddych, ale aj svojím čiastočným prekrytím bráni vstupu tepla a slnka do domu. Vstup do domu predstavuje pompéznosť, čím nás chráni pred dažďom alebo vetrom.


Bývať v rodinnom dome je sen každého z nás, bude nám cťou Vám tento sen zrealizovať.